Para Kazan

REKLAM İZLEYEREK PARA KAZANMA

İnternet üzerinde para kazandıran çeşit çeşit yol bulunmakta. Reklam izleyerek para kazanma, son zamanlarda oldukça yaygınlaşan bir para kazanma yöntemi. Evde oturduk yerden para kazanmak herkesin işine gelecek bir şeydir. Bu yazımızda reklam izleyerek kazanç sağlama hakkında bilgiler vereceğiz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Nedir?

Siteler ya da uygulamalar üzerinde bulunan reklamları izleyerek kazanç sağlamaya reklam izleyerek para kazanma denmekte. Her yaştan kişinin para kazanabileceği bu alan birçok insanı kendisine çekmekte. Oturduğunuz yerden para kazanmak oldukça keyifli olabiliyor.

Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinde reklam izleyerek kazanç sağlayabileceğiniz birçok site ve uygulama bulunuyor. Reklam izleyerek para kazandıran sitelere, uygulamalara kayıt olmanız gerekir. Bunun dışında tek yapmanız gereken şey size gösterilen reklamları izlemek olacaktır. Siz reklamları izledikten sonra kazancınız hemen hesabınıza (site içerisindeki hesabınıza) yansır.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Güvenli Mi?

Para kazanma konusu internete taşınınca elbet tehlikeli durumlar ortaya çıkabiliyor. Birçok dolandırıcı interneti av yakalamak için kullanıyor. Reklam izleyerek para kazanma, tamamen güvenli bir kazanç sağlama yolu olmamakla beraber her site ve uygulamanın güvenli olmadığını belirtmek isteriz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları

Güvenli bir şekilde para kazanabileceğiniz birkaç reklam izleyerek para kazanma uygulamasından kısaca bahsedecek olursak;

  • Paidwork
  • Reklamgeldi
  • Adwallet
  • Earnably

Belirtmiş olduğumuz bu 4 site, uygulama üzerinden güvenli bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu siteler, uygulamalar içerisinde bir ödeme alt limiti bulunmaktadır. Bakiyeniz o limiti aştıktan sonra para çekme talebinde bulunarak kısa bir sürede kazancınızı banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Reklam İzleyerek Dolar Kazanma

Birçok işte olduğu gibi reklam izleyerek te dolar kazanılabiliyor. Yukarıdaki kısımda belirtmiş olduğumuz siteler arasında reklam geldi hariç diğer hepsinden dolar kazanabilirsiniz. Yabancı sitelerde elde edeceğiniz kazanç Türk sitelerdekine göre oldukça yüksek olacaktır. Reklam izleyerek sağlam bir TL kazanılamayacağına göre böyle bir durumda yabancı sitelere yönelmek daha mantıklı oluyor.

Reklam İzleyerek Ne Kadar Kazanılır?

Yabancı sitelerden birisi olan Paidwork’te her reklam başına ortalama 10 kuruş kazanırsınız. Bir reklamın ortalama 20 saniye süreceğini düşünecek olursak, dakikada 30 kuruş kazanmış olursunuz. Bu da saatte 18TL yapar. Her gün 5 saat reklam izlerseniz 90TL, toplam bir ayda 2700TL kazanmış olursunuz. Bu sayıda reklam izleyerek kazanıldığına göre oldukça sağlam bir miktar olduğunu söyleyebiliriz.