Para Kazan

Evden Para Kazanmak İçin En Kolay Yöntem ( Düşük Sermayeli İş)

Evden para kazanmak, artık herkesin düşünebileceği bir ek gelir kaynağı olmaya başladı. Hayat şartları ek gelir elde etmeyi zorunlu hale getirdi. Ancak emek olmadan hiç bir şey kazanılamıyor. Bu nedenle bu gün makalemizde az emek az sermaye ile evde ek gelir etmenin en kolay yollarından biri olan Letgo uygulaması ile nasıl para kazanılacağını anlatmak istiyoruz.

Letgo İle Para Kazanmak

Evde ikinci el eşyalarınız veya sıfır eşyalarınızı satmak için en uygun pazar olan Letgo sizden hiç bir komisyon almadan, ürününüzü almak isteyen potansiyel müşterilerle buluşmanıza ortam hazırlıyor. Ürününüzün fotoğrafını çekerek satışa koyabiliyorsunuz. Ardından Letgo üzerinden pazarlık yapıp anlaşma sağlıyor ve ürünü müşteriye satabiliyorsunuz. Bu platform üzerinden beğendiğiniz veya kar edebileceğinizi düşündüğünüz ürünleri de satın aldıktan sonra yine bu platform üzerinden satabiliyorsunuz. Bit pazarından alacağınız ürünlerin de mutlaka alıcısı olacaktır. Letgo alıcı ile satıcıyı buluşturan, bundan komisyon almayan mükemmel bir arena.

Ürünü Nasıl Satacağım?

En çok merak edilen konu da bu. Ürünün detaylı yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını çekiyorsunuz. Sonra aynı üründen satanların fiyatlarını inceliyorsunuz ve onlardan daha aşağı fiyata ürünü satmak üzere ilanınınız açıyorsunuz. Sonraki aşama beklemek. Bunu bir dükkan olarak düşünün. Bir dükkan açarsanız yine ürününüzün satışını beklemek zorundasınız ve doğru müşteriyi bulmak onunla anlaşmak gibi bir çok aşaması var. Letgo’da böyle sorunlar yok. Ürün ilanını oluşturduktan sonra müşteri size ulaşacak. Ardından ürünü görmek isteyecektir. Bu açıdan yakın çevrenizden ürün alıp onlara ürün satmak kargo derdini de ortadan kaldıracak. Ürünü beğenen kişi ile irtibata geçip telefon numaralarınızı verebilirsiniz ardından da bir noktada buluşarak ürünü müşteriye gösterebilirsiniz. Ürünü beğendiğinde de paranızı size öder ve alış veriş biter. Bu durum, şehirler arası ürün satışı için olumsuz bir durum ama söz konusu ürün, araba ise ya da ev ise mutlaka müşteri bu uzun yolu da tepip gelecektir.

Letgo Hem Komisyon Almıyor Hem de Alışverişinize Karışmıyor

Doğru ve düzgün ticaret yaptığınız sürece, Letgo puanlarınızı arttıracaktır. Güvenilir satıcı profili oluşturmak için birkaç başarılı ticaret yapmanız gerekebilir. Ancak bir yerden başlamak lazım. İşin güzel tarafı, uygulamanın müşteri ile alıcısını buluşturmasıdır. Müşteri ile alıcı buluştuktan sonra, aynı şehirde iseler işleri daha kolay oluyor. Farklı şehirler için güven tesis etmek gerekiyor. Her türlü ürünü; arabadan eve, sehpadan bilgisayara, el işi örgü çeşitlerinden cep telefonuna kadar her tür ikinci el ve sıfır ürün satın almak veya satmak istediğinizde Letgo sizin için bir gelir kapısı olabilir. Hemen şimdi dükkanınızı oluşturabilir, ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Ürün yoksa bit pazarından ya da internetten uygun fiyatla ürün alarak, fiziksel ürünlerinizi hemen satışa çıkarabilirsiniz.